Управління базами даних та великими даними 2016

Опис курсу

Протягом чотирьох лекцій цього курсу ми зануримося у світ даних. Ми розглянемо основи управління базами даних, які включають реляційні моделі, нормалізацію баз даних, а також мову SQL. Також будуть коротко розглянуті додаткові розділи, такі як індекси RDBMS, образи, транзакції, тригери та принципи ACID.

Цей курс також охоплює системи NoSQL. Ми почнемо з теореми CAP та розподілених моделей і перейдемо до програмних моделей Map Reduce. Коротко будуть розглянуті всі популярні бази NoSQL (Key-value DB, document DB, Column-Family Stores DB, Graph Databases).

Теми курсу

RDBMS, NoSQL, MPP, map reduce.

Вимоги до попередніх знань

Досвід програмування, добре знання математики.

Викладач

Віктор Сарапін
CEO at V.I.Tech

20 років в індустрії, починаючи від програмування розподілених аплікації та матмоделювання на С++ до вирощування компанії та її репутації, керування змінами поколінь технологій та поширення цілісного погляду на задачи людсько-машинного співіснування та неймовірні речи, що зараз відбуваються в ІТ-індустрії.

Цікавиться штучним інтеллектом та самоорганізуючимися системами, паралельними обчисленнями, управлінням знаяннями та disruptive innovations. Займається ІТ-технологіями в медицині, управлінні здоров’ям та біотехнологіях. Теорфізик за освітою, тримається в курсі подій в цій галузі коли випадає хвилина.