Компанія N-iX та Андрій Павлів надали стипендії на навчання для абітурієнтів 2016 року Програми з комп’ютерних наук УКУ/[email protected]

CEO та Співзасновник N-iX Андрій Павлів, який вже вдруге став фундатором стипендій для студентів програми [email protected], каже, що сьогодні компанії експортної ІТ галузі в Україні проходять трансформацію від надання послуг з написання комп’ютерних програм до послуг по дослідженнях, інноваціях, та бізнес трансформації. Тому ІТ-освіта вимагає нової якості, де вміння розпізнавати потреби клієнтів на стику технологій та індустрій, та пропонувати інноваційні рішення за допомогою технологій стає одним з ключових.

«Ми не лише повинні давати студентам знання в галузі ІТ, але також вміння і навики, необхідні на ринку. Нам потрібно створювати середовище, в якому виростатимуть люди, здатні самостійно створювати нові продукти та сервіси. Тому компанія N-iX підтримує Програму з комп’ютерних наук Українського католицького університету у її творенні нового стандарту освіти», – коментує Андрій Павлів.

Минуло навчального року Андрій Павлів також заснував стипендію імені свого діда, Яреми Павліва. Він був інженером, керував підрозділом КБ, що працював над проектами з розробки вантажопідйомних пристроїв повязаними з радянськими космічними програмами та програмою польоту на місяць.

Також, минулого року жертводавцями Програми з комп’ютерних наук УКУ/[email protected] також стали компанія SoftServe, Львівський ІТ кластер, Ярослав Чарковський та Зоряна Балко.

Український католицький університет (УКУ) є некомерційним вищим навчальним закладом, який не отримує жодної фінансової підтримки з боку держави. Функціонувати, розвиватися та реалізовувати свої задуми Університет може лише за підтримки друзів з усього світу. Для стабільного розвитку науки Університет заснував фонди для фінансування студентських стипендій. Завдяки цим фондам УКУ має можливість запрошувати спікерів з цілого світу, організовувати освітні заходи та студентські гуртки, проводити дослідження та міжнародні конференції.