Умови участі

Учасники літніх майстерень з Machine Learning погоджуються на дотримання умов участі, які викладені нижче.

Умови прийняття до участі в майстернях

 1. Для подачі заявки на участь в майстернях, кандидати заповнюють аплікаційну онлайн-форму за адресою: https://goo.gl/MvZH43.
 2. При заповненні кандидати надають актуальну та достовірну інформацію про себе, разом із коректними контактними даними.
 3. Відбір на участь в майстернях проводиться на основі загального конкурсу. При відборі враховуються:
  • мотивація кандидата, яка викладена у мотиваційному листі,
  • попередній досвід у Data Science / Machine Learning / Computer Science,
  • персональні досягнення.
 4. Етапи подачі заявки включають ранню реєстрацію (до 22 травня) та пізню реєстрацію (до 9 червня). Етапи відрізняються вартістю участі, яку будуть сплачувати учасники майстерень.
 5. Оголошення результатів відбору на участь в школі відбувається до 1 червня (для ранньої реєстрації) та до 13 червня (для пізньої реєстрації).
 6. Організатори можуть в разі необхідності оремо зв’язуватись з кандидатами для проведення додаткового інтерв’ю з метою уточнення деяких питань отриманої заявки.
 7. Подаючи заявку на участь в майстернях, кандидати повинні ознайомитись із всіма вимогами до курсів та несуть самостійну відповідальність щодо необхідної власної підготовки.
 8. З метою відбору кандидатів до участі в майстернях, організатори лишають за собою право окремої перевірки у кандидатів необхідних для окремих майстерень базових знань.

 

Попередні вимоги до знань учасників

 1. Англійська мова на рівні B1 та вище
 2. Знання основних методів машиинного навчання, основ нейронних мереж.
 3. Досвід програмування. На більшості майстерень використовується мова Python.
 4. Окремі вимоги для кожної майстерні наведені на відповідних сторінках майстерень.

 

Оплата участі

 1. Прийняті до участі кандидати повинні оплатити вартість навчання протягом терміну, який визначає організаційний комітет (зазвичай один тиждень).
 2. З учасниками укладаються офіційні договори про надання освітніх послуг, які підписуються протягом перших днів перебування на майстерні.
 3. Електронні варіанти договорів надаються прийнятим учасникам невдовзі після оголошення їх прийняття до участі.

 

Відмова від участі та повернення коштів

 1. Прийняті учасники мають право відмовитись від участі в майстерні без втрати суми сплачених коштів (не враховуючи комісії банків), повідомивши про своє рішення організаторів не пізніше ніж 26 червня.
 2. В разі пізнішої відмови від участі, організатори лишають за собою право стягнути комісію в розмірі до 50% вартості навчання.

 

Навчання

 1. Організатори НЕ забезпечують учасників персональними комп’ютерами, тому передбачається, що учасники мають власні ноутбуки під час майстерень.
 2. Організатори надають перелік необхідного програмного забезпечення для навчання, але кожний учасник самостійно відповідає за наявність рекомендованого ПЗ на своєму персональному комп’ютері.
 3. Організатори можуть надавати учасникам (за необхідністю) доступ до додаткових обчислювальних потужностей (окремих серверів, хмарних сервісів, таких як Amazon AWS, Microsoft Azure та інших).

 

Сертифікати

 1. За результатами навчання учасникам майстерень надається офіційний сертифікат (англійською мовою).
 2. В разі успішного виконання навчальної програми тієї або іншої майстерні, а саме відвідування не менше 80% занять та виконання завдань, які визначені викладачами майстерні, учасникам надається Сертифікат про завершення (Certificate of completion).
 3. В іншому випадку сертифікат не надаються.
 4. В разі необхідності для учасників можуть бути підготовлені додаток до сертифікату про завершення із детальним переліком прослуханих тем. Також у додатку зазначається кількість кредитів ECTS та оцінка за кожну майстерню. Ці додатки можуть бути використані для зарахування в якості вибіркових дисциплін університетів (зверніть увагу, що рішення щодо зарахування сертифікату приймається стороннім університетом окремо).

 

Проживання

 1. Учасники майстерень мають можливість поселитись в гуртожитку УКУ, який знаходиться на кампусі поруч із навчальним корпусом, де буде проходити школа. Адреса – вул. Козельницька, 2.
 2. Кожна кімната (із двома окремими ліжками) має вільний доступ до Wi-Fi, окремий санвузол з душовою кабіною або ванною, холодильник, достатньо місткі шафи, зручні робочі місця з письмовими столами. Кімнати укомплектовані набором постільної білизни, рушниками та засобами особистої гігієни. Також на поверсі є кухня загального користування (без можливості приготування їжі) з мікрохвильовими пічками, чайниками, кухонним посудом та питною водою.
 3. Вартість проживання становить орієнтовно 200 грн на добу.
 4. Якщо кандидата обрали до участі в майстерні, то в разі бажання проживати в гуртожитку, він/вона повинен звернутись до організаторів школи і забронювати собі місце для проживання не пізніше 20 червня.
 5. Проживання відбувається у двомісному номері разом з іншим учасником майстерень. Якщо у вас є бажання проживати з вашим другим/подругою, вкажіть це та надайте його/її ім’я при резервуванні місця в організаційного комітету.
 6. Учасники повинні погодитись на умови проживання в гуртожитку:
  • Забороняється: приносити, вживати та зберігати міцні алкогольні напої; курити будь-де на території Університету, поза облаштованою для цього зоною; виходити за межі Колегіуму після 24:00 год., за винятком непередбачуваних та надзвичайних ситуацій, про які повідомляється координатора літньої школи;
  • Вхід у гуртожиток дозволяється: понеділок – четвер: від 6.00 до 23:00, п’ятниця – неділя: від 6.00 до 24:00.
 7. Вартість проживання не входить у вартість участі в майстернях.
 8. Оплата проживання здійснюється особисто учасником при заселенні/виселенні.
 9. Учасники майстерень також можуть забезпечити власне проживання поза межами гуртожитку в готелях та хостелах міста або орендувати подобово квартиру.

 

Харчування

 1. В академічному корпусі, де буде проходити навчання, функціонує їдальня (Трапезна), де надається якісне харчування. Ознайомитися з меню можна за посиланням: http://www.fest.lviv.ua/uk/projects/uku/.
 2. Середня вартість обіду становить близько 50-60 грн.