Задля розвитку юних талантів ІТ галузі, Львівський ІТ Кластер подарував Програмі з компютерних наук Українського католицького університету 3Dпринтер.

СЕО Львівського ІТ Кластеру, Степан Веселовський, переконнаний, що такий подарунок сприятиме більш ефективному навчанюю студентів. «Львівський IT Кластер зацікавлений у тому, аби якомога більше талановитої молоді долучалося до сфери IT та здобувало якісну освіту. Саме тому ми вирішили подарувати 3D-принтер Програмі комп’ютерних наук УКУ. Студенти зможуть багато чому навчитися, користуючись 3D-принтером, і може, когось це надихне на створення своїх власних продуктів», – повідомляє Степан Веселовський.

Перше, що планують надрукувати на програмі [email protected] – деталі до проектів, які студенти реалізовують на клубі робототехніки. А вже у травні Програма представить перші повноцінні продукти, виготовлені на 3D-принтері.

Керівник Програми з комп’ютерних наук УКУ, Ярослав Притула вірить в те, що тривимірний друк не лише допоможе студентам мислити креативніше над своїми проектами, а й додасть більше можливостей під час їх реалізації.  «Добра навчальна програма – не лише та, яка дає ґрунтовні знання, а та, яка дає можливості студентам творити. 3D принтер поєднує в собі і знання, і творчість. Щиро дякую Львівському ІТ Кластеру за підтримку наших студентів, впевнений, що за кілька років така інвестиція у людський капітал Львова повернеться сторицею», – ділиться Ярослав Притула.