Компанія Conscensia надала ґрант вартістю $1 000 для студентів Програми з комп’ютерних наук УКУ для підтримки молодих спеціалістів ІТ-індустрії у Львові.

Грант отримали четверо студентів програми: Анастасія Ведернікова, Богдан Петришак, Оксана Оленюк і Матвій Ковтун. Протягом першого семестру ці студенти показали найбільший прогрес у навчанні, а також найкраще у групі склали тест на отримання гранту від компанії Conscensia.

«Даний грант для студентів [email protected] є першим в історії Conscensia. В майбутньому ми плануємо розвивати дану програму та приєднуватись до різноманітних заходів. Ідея заснування гранту Conscensia прийшла як можливість долучитись до розвитку IT галузі у довготривалій перспективі. Адже IT в Україні, і саме у Львові розвивається стрімко і ми, як представники даної галузі знаємо, що найголовнішим є хороші кадри. Приймати участь у створенні найкращих спеціалістів – а ми впевнені, що саме такими стануть випускники факультету CS – є великою шаною для нас! І, маємо надію, в подальшому це призведе до плідної співпраці! А поки що – бажаємо успіхів у навчанні молодим студентам!», – Наталя Кирнична, General manager Conscensia.

Компанія була заснована в 2006 році і базується в місті Ольборг, Данія з центром розробки у Львові, Україна. Conscensia раніше діяла як дочірня компанія Celenia Software-данської компанії програмного забезпечення. З 2000 року Celenia відома як один з найбільших аутсорсингових партнерів в Microsoft Dynamics і отримала визнання як одна з найсерйозніших партнерів по аутсорсингу на ринку.