Український католицький університет отримав ліцензію від Міністерства освіти і науки України на нову ІТ програму «Інформаційні технології та бізнес-аналітика», орієнтовану на застосування прикладних інформаційних технологій до потреб сучасного бізнесу, зокрема щодо аналітики бізнес-процесів та їх автоматизації.

Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук УКУ розповідає, що нову програму творили спільно з ІТ індустрією і для ІТ індустрії, де спостерігається високий попит на спеціалістів, що поєднують в собі грунтовні технічні знання та вміння, а також розуміння сучасної організації бізнесу та бізнес-процесів.

«ІТ та бізнес-аналітика – це програма на перетині технологій та бізнес-практик. Незмінно серед найперспективніших професій майбутнього вже впродовж багатьох років є професії пов’язані з комп’ютерними науками та аналітикою – в першу чергу бізнес- та економічною. Саме тому, ми вирішили відкрити справді міждисциплінарну програму, що базується на комп’ютерних науках, але поєднує в собі системний аналіз та організацію управління бізнес-процесами. Випускники зможуть знайти себе як в ІТ-аутсорсингу, продуктових компаніях, так і в бізнес-консалтингу, обіймаючи посади бізнес-аналітика, аналітика даних, програміста тощо. Фактично, випускники нашої програми ІТ та бізнес-аналітика зможуть однаково добре розуміти мову інженерів і мову бізнесу. Саме в цьому і є їхня унікальність», – коментує відкриття нової програми Ярослав Притула.

Протягом перших двох років навчання на програмі «ІТ та бізнес-аналітика» 80% курсів перетинатимуться з програмою компютерних наук/CS@UCU. Це дасть студентам двох напрямків ґрунтовні знання з математики та програмування, а в подальшому – змогу обирати бажаний напрямок, навчаючись на одній з програм факультету прикладних наук.

До розробки програми було залучено Львівську бізнес школу та провідні компанії ІТ індустрії, щоб чітко розуміти потреби ринку і гарантувати майбутнім випускникам добрі робочі місця.

Ознайомитися з картою курсів програми, ви можете за цим посиланням.