Компанія Perfectial стала новим партнером та жертводавцем Програми з комп’ютерних наук Українського католицького університету. Стипендія від компанії передбачає покриття вартості за навчання протягом 4 років на бакалаврській програмі [email protected]

“Комп’ютерні науки – одні із основних рушійних сил розвитку сучасної економіки. Ми хочемо чути більше історій про успішних українців, які створюють світові компанії, тому рішення про підтримку якісної освіти було для нас однозначним. Віримо що така інвестиція повернеться сторицею не лише для ІТ індустрії, але й для України загалом”, – коментує рішення про надання стипендії Андрій Скоропад, CEO Perfectial.

Нагадаємо, що минулоріч Програму із комп’ютерних наук УКУ/[email protected] підтримали компанії SoftServe, N-iX, Eleks, Львівський ІТ кластер, випускники програми MS in Technology Management Львівської бізнес школи, а також Андрій Павлів (CEO N-iX), Ярослав Чарковський і Зоряна Балко.

Український католицький університет (УКУ) є некомерційним вищим навчальним закладом, який не отримує жодної фінансової підтримки з боку держави. Функціонувати, розвиватися та реалізовувати свої задуми Університет може лише за підтримки друзів з усього світу. Для стабільного розвитку науки Університет заснував фонди для фінансування студентських стипендій. Завдяки цим фондам УКУ має можливість запрошувати спікерів з цілого світу, організовувати освітні заходи та студентські гуртки, проводити дослідження та міжнародні конференції.

Компанія Perfectial  – один із провідних надавачів комплексних послуг із розробки програмного забезпечення. Левову частину клієнтів компанії складають амбітні підприємці, молоді і перспективні стартапи, яким компанія допомагає втілити в життя складні технологічні ідеї. Відповідно до рейтингу світового незалежного дослідницького агентства Clutch, Perfectial було визнано одним з лідерів у розробці програмного забезпечення на базі технолоній .Net та Ruby on Rails.