Стипендії передбачені для вступників на бакалаврські програми УКУ, що показують високі успіхи в навчанні, прагнуть здобувати знання та практичні вміння з пропонованих університетом напрямків та потребують підтримки через матеріальну скруту.

Конкурс на здобуття стипендій передбачає три етапи:

Step_1Заочний (перший) етап конкурсу триватиме з 1-го березня 2017 по 21 квітня 2017 року включно. Для проходження заочного етапу конкурсу необхідно заповнити реєстраційну форму і вирішити кілька задач з логіки та математики.

За результатами заочного туру учасники отримають e-mail з інформацією про другий тур конкурсу, що відбудеться 6 травня 2017 року в Українському католицькому університеті.

* Запрошення та деталі щодо другого туру конкурсу отримають ті учасники, які подолають перший етап.

Step_2На другому етапі конкурсу учасники отримають запрошення пройти тестування на інтелектуальні здібності та показати знання англійської мови. Кандидати також мають подати мотиваційний лист (250-500 слів) на обрану тему з переліку запропонованих Університетом і подають цей лист під час участі в третьому етапі відбору.

 

Step_3

За результатами двох турів тестування й оцінки мотиваційного листа,  кандидати на здобуття стипендій отримають на свій e-mail запрошення пройти співбесіду у зручний час до кінця червня 2017 року

За результатами електронної заявки та онлайн-тестування, тестування в Університеті та співбесіди Комісія з відбору приймає остаточне рішення щодо визначення списку кандидатів для отримання стипендій. До 30 червня 2017 року всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів відбору.

Умови надання стипендій передбачають, що вступник повинен подати оригінали документів у Приймальну комісію Українського католицького університету до 26 липня 2017 року (до 18:00 год.).

Будь ласка, ознайомтесь з деталями умов надання стипендій та видами стипендій. Також перегляньте умови вступу на бакалаврські програми факультету прикладних наук.

Нагадуємо, що УКУ запускає нову ІТ програму – “ІТ та бізнес-аналітика”.