Студенти УКУ живуть у новозбудованому Колегіумі, який є унікальним не тільки для Львова, а й для всієї України.

Адміністрація Університету відійшла від «гуртожитських» підходів, будуючи Колегіум на зразок європейських та американських коледжів із колегіальною культурою та атмосферою. Тут проживає близько 200 студентів, викладачі-куратори, сестри-редимптористки. У Колегіумі є окремі квартири для осіб з особливими потребами та гостьових професорів. Кожну групу із 25 студентів супроводжує куратор-наставник.

Колегіум – це перша споруда університетського містечка Українського католицького університету, що на вул. Стрийській. Відкрито тут багатофункційний академічний будинок, будується університетська Церква, а згодом і бібліотека ім. А. Шептицького та інформаційний центр.

Ставши студентом УКУ, Ви маєте чудову нагоду потрапити в Колегіум та жити у студентській спільноті. Зарахування на програму та проживання в Колегіум здійснюється за особистою заявою-анкетою студента на конкурсній основі терміном на рік. 

При зарахуванні вступників до Колегіуму беруться до уваги такі критерії:

  • пільгові категорії: діти-сироти, діти з особливими потребами, діти із малозабезпечених сімей, діти із багатодітних сімей;
  • географія: студенти, що проживають далі ніж 30 км від Львова з врахуванням транспортного сполучення;
  • мотивація: бажання студента долучитися до життя спільноти Колегіуму та бути його активним учасником.