Про літню школу

Літня школа з Data Science у Львові – ініціатива від факультету прикладних наук Українського Католицького Університету. В рамках літньої школи учасники – студенти, аспіранти, молоді професіонали –  знайомляться із сучасними методами та інструментами наук про дані, машинного навчання та бізнес аналітики. Школа орієнтована на початковий рівень знань учасників у галузі. Робоча мова школи – англійська.

Цього року школа буде проходити 12-25 липня. 

 

Освітня програма

Формат навчання на школі передбачає три етапи. Під час першого етапу студенти відвідують курси, які мають на меті ввести слухачів у тематику школи. Протягом другого етапу студенти долучаються до кількох практично-орієнтованих курсів на вибір. Дані курси надаються провідними фахівцями з відповідних напрямків Data Science, Machine Learning, Business Analytics. 

На третьому етапі студенти приймають участь у командній роботі над проектами, які будуть надані викладачами школи та компаніями партнерами. Робота над проектами протягом кількох днів під керівництвом менторів має на меті втілення та апробацію знань, які студенти отримують протягом попередніх двох етапів школи.

Реєстрація завершена

 

Перелік курсів

 

Викладачі

На літній школі викладають науковці з кращих університетів та провідні фахівці українських та міжнародних компаній.

 

Dr. Rostyslav Hryniv

Professor
at Ukrainian Catholic Univeristy, Lviv

Mittul Singh

Mittul Singh

Doctoral researcher
at Saarbruecken, Germany

Dr. Bruno Gonçalves

Data Scientist
at New York University Center for Data Science

Dr. Anastasios Noulas

A Moore-Sloan Fellow
at New York University Center for Data Science

Dmytro Fishman

Junior Researcher, PhD candidate
at the University of Tartu, Estonia

Dr. Dmytro Karamshuk

Senior Data Scientist
at Skyscanner

Андрій Газін

Andriy Gazin

Data Visualization Specialist

Andrii Lyubonko

Senior Engineer
at Samsung R&D Institute Ukraine

Ievgen Terpil

Data scientist
at YouScan, Ukraine

Liubomyr Bregman

Liubomyr Bregman

Senior Consultant specialized in Data Analysis
at PwC Prague, Czech Republic

Richard Bobek

Data scientist
at PricewaterhouseCoopers, Czech Republic

Oren Sar Shalom

Research staff member
at IBM Research

Veronika Yurchuk

Veronika Yurchuk

Machine Learning Researcher
at Ring Labs Kyiv

koval

Igor Koval

PhD student
at Pitié-Salpétrière Hospital, Paris

ruppelt

Oleksandr Ruppelt

Data enthusiast
at Ciklum / Ukraine Data Science Club

radchenko

Vitalii Radchenko

Data Science Intern
at Ciklum

   

Правила участі та реєстрація

Участь в літній школі платна. В таблиці нижче наводяться ціни за участь. Зверніть увагу на термін подачі реєстраційних заявок. У вартість участі НЕ входить проживання та харчування під час проведення літньої школи.

Категорія До 7 квітня До 15 травня
Українські студенти та аспіранти (стаціонар) 3 800 грн 4 500 грн
Інші учасники з України 5 500 грн 6 700 грн
Закордонні учасники * 300 євро  400 євро

 

*) Вартість навчання для учасників, які подаються на стипендії від DAAD (див. нижче), становить 400 євро. Кінцевий термін подачі заявки – 15 травня (без ранньої реєстрації).

Знижки на навчання

Організатори школи надають знижки для навчання:

  • студентам українських університетів денної форми навчання
  • студентам німецьких університетів в рамках співпраці з фундацією DAAD

Детальна інформація доступна на сторінці «Знижки на навчання».

 

 

Необхідні базові знання

Для успішного навчання на літній школі кандидатам необхідно володіти знаннями з алгебри, лінійної алгебри, основ теорії ймовірностей, основ програмування на мові Python. Детальний опис вимог до знань та рекомендації щодо їх самостійного опанування можна знайти на сторінці «Умови участі».

 

Реєстрація на школу

Перед реєстрацією на літню школу обов’язково ознайомтесь з умовами прийняття до участі на школі, процедурою оплати за навчання, з графіком навчання, умовами видачі сертифікатів, проживанням та харчуванням на школі (на сторінці «Умови участі»). Реєструючись на школу ви погоджуєтесь із дотриманням цих умов. 

 

Реєстрація завершена

 

Партнери

Хочемо подякувати компаніям партнерам, які підтримують проведення Lviv Data Science Summer School.

 

Ring Labs – це R&D центр в Києві, який працює над розробкою програмного забезпечення із застосуванням машинного навчання, комп’ютерного зору, аналізу даних та інших сфер штучного інтелекту. R&D центр в Києві завжди вітає талановитих розробників. Давайте робити великі справи разом!

 

Ciklum_logo_landscape_pngCiklum – глобальний розробник програмного забезпечення та технологічний партнер. Компанія надає послуги розробки організаціям з Fortune 500 та іншим по всьому світу. З 2002 року більше 2500 розробників розташовані в центрах розробки по всьому світу і надають клієнтам широкий спектр послуг, включаючи розширені команди розробників програмного забезпечення, тестування якості ПЗ, R&D, IoT, BigData, розробку продуктів та консалтинг.

 

EleksELEKS – глобальна компанія, яка надає повний цикл послуг з розробки програмного забезпечення, від постановки проблеми до закінченого продукту. Вона була заснована у Львові 1991 року. Наразі ELEKS має 1000+ фахівців та 7 офісів у 4 країнах. З 2014 року компанія входить у 100 найкращих аутсорсингових компаній світу. Також від 2014 року ELEKS є співорганізатором однієї з найбільших ІТ подій в Україні – IT Arena.

 

Технічний партнер

FlyElephant – платформа для інженерів та дослідників у галузі Data Science, яка покращує та спрощує їх роботу за допомогою автоматизованих сервісів Data Science та Engineering Simulation. Наші клієнти можуть швидко отримувати доступ до різних хмарних та HPC кластерів. За допомогою одного кліку розгортати інфраструктуру з програмним забезпеченням та обчислювальними ресурсами, яких вони потребують. Створювати проекти, запрошувати колег долучатись до них та поширювати результати всередині проекту. FlyElephant — це не просто платформа, але також спільнота експертів. Наші компанії-партнери та окремі експерти можуть допомогти вам вирішити будь-які ваші проблеми у Data Science та Engineering Simulation.

 

Попередні школи

Ви можете ознайомитись із попередніми школами з Data Science за посиланнями нижче:

 

Контакти

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутись до нас за: