Про літню школу

Літня школа з Data Science у Львові – ініціатива від факультету прикладних наук Українського Католицького Університету. В рамках літньої школи учасники – студенти, аспіранти, молоді професіонали –  знайомляться із сучасними методами та інструментами наук про дані, машинного навчання та бізнес аналітики. Школа орієнтована на початковий рівень знань учасників у галузі. Робоча мова школи – англійська.

У 2018 році літня школа буде проводитися в липні.

Освітня програма

Формат навчання на школі передбачає три етапи. Під час першого етапу студенти відвідують курси, які мають на меті ввести слухачів у тематику школи: Statistical Inference, Machine Learning, Data Visualization.

Протягом другого етапу студенти долучаються до кількох практично-орієнтованих курсів на вибір. Дані курси надаються провідними фахівцями з напрямків Computer Vision, Natural Language Processing, Healthcare, Social Network Analysis, Urban Data Science, Recommender Systems…

На третьому етапі студенти приймають участь у командній роботі над проектами, які надаються викладачами школи та компаніями партнерами. Робота над проектами протягом кількох днів під керівництвом менторів має на меті втілення та апробацію знань, які студенти отримують протягом попередніх двох етапів школи.

Необхідні базові знання

Для успішного навчання на літній школі кандидатам необхідно володіти знаннями з алгебри, лінійної алгебри, основ теорії ймовірностей, основ програмування на мові Python. Детальний опис вимог до знань та рекомендації щодо їх самостійного опанування можна знайти на сторінці «Умови участі».

Попередні школи

Ви можете ознайомитись із попередніми школами з Data Science за посиланнями нижче:

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутись до нас за: