Про факультет

ФАКУЛЬТЕТ ПРИКЛАДНИХ НАУК УКУ ГОТУЄ ЛІДЕРІВ ГАЛУЗІ, ЩО СВОЇМИ ЗНАННЯМИ, НАВИЧКАМИ I НАСТАНОВАМИ ЗМІНЮВАТИМУТЬ СЬОГОДНІШНЄ ТА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ТА СВІТУ

ВІЗІЯ

Наші бакалаврські програми ‘’Комп’ютерні науки’’, ‘’ІТ та бізнес-аналітика’’, а також дворічна магістерська програма з комп’ютерних наук за спеціалізацією ‘’Науки про дані’’ розширяють фронтири освіти у сфері комп’ютерних наук та інформаційних технологій, а наші випускники – не просто успішні працівники всесвітньовідомих ІТ компаній, вони є лідерами, що готові творити нові продукти і послуги, нові ідеї та нові сенси як у галузі інформаційних технологій, так і в інших сферах людського життя.

ПАРТНЕРИ ФАКУЛЬТЕТУ

Партнерами та жертводавцями факультету є львівський ІТ Кластер та низка ІТ компаній, зокрема, Eleks,  SoftServe, N-iX, Sigma Software, Kind Geek, EPAM, Ciklum, Gramarly, Perfectial, Romexoft, CharStudio, CoreValue (Avenga), GlobalLogic, Ricker Lyman, Ring,  а також приватні особи. Факультет підтримує добрі контакти з такими компаніями як IBM, Google та низкою університетів – лідерів ІТ освіти як Carnegie Mellon University, Stanford University, New York State University.
ПРОГРАМИ ФАКУЛЬТЕТУ РОЗРАХОВАНІ НА ВМОТИВОВАНИХ СТУДЕНТІВ, НАЦІЛЕНИХ НА ТВОРЧУ САМОСТІЙНУ ПРАЦЮ НАД СВОЇМ ПРОФЕСІЙНИМ ВДОСКОНАЛЕННЯМ І ГОТОВИХ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИКОРИСТАННЯ УНІКАЛЬНИХ НАГОД ДЛЯ НАВЧАННЯ, ЯКІ ПЕРЕД НИМИ ВІДКРИВАТИМЕ ЦЯ ПРОГРАМА
До викладання залучаються міжнародні партнери УКУ та відомі професіонали з провідних компаній Львова,  України і світу. Тісна співпраця з роботодавцями уможливлена завдяки мережі партнерств та залученню до викладання  професіоналів з індустрії. Практична орієнтованість навчання втілюється і в різноманітних літніх практиках та стажуваннях у компаніях партнерів, і в проєктноорієнтованих курсах, безпосередньо пов’язаних із роботою ІТ індустрії. Програми факультету прикладних наук вирізняються поглибленим вивченням англійської мови (з метою досягнення рівня В2) шляхом викладання окремих курсів англійською мовою і участі в літній англомовній школі.