Знижки на навчання

Знижки на навчання для українських студентів

Організатори школи можуть надавати знижки на навчання, які покривають до 30% вартості навчання студентам бакалаврам та магістрам з українських університетів денної форми навчання. Зацікавлені студенти окрім основної реєстраційної форми учасника повинні заповнити додаткову форму на отримання знижки, де:

  • обґрунтувати необхідність надання їм знижки;
  • надати рекомендаційний лист від викладача університету, в якому вони навчаються.

Кількість знижок на навчання є обмеженою. Організатори не беруть на себе забов’язання із пояснення причин свого рішення у випадку відмови в наданні знижки. Посилання на форму для отримання знижки: https://goo.gl/hxUnwJ.

 

Стипендії “GoEast” від DAAD для студентів з німецьких університетів

Lviv Data Science Summer School 2018 підтримується фундацією DAAD, яка надала обмежену кількість стипендій для студентів, які навчаються в університетах Німеччини (як громадян Німеччини, так й іноземних студентів). Такі студенти можуть приймати участь в конкурсі на стипендії для літніх шкіл в рамках програми “Go East”. Стипендія покриває вартість участі в школі, витрати на проїзд та проживання.

Детальну інформацію можна переглянути на сайті DAAD.

Зацікавлені студенти повинні одночасно подати заявки на участь в літній школі та на отримання стипендії DAAD. Організатори літньої школи відбирають кандидатів та рекомендують їх до отримання стипендії DAAD.

Для отримання стипендії від DAAD кандидти повинні:

  • заповнити аплікаційну форму на літню школу та обрати опцію “I want to apply for DAAD scholarship for German students”.
  • заповнити заявку на стипендію на сторінці DAAD, надавши всі необхідні документи.

Стипендіати будуть повідомлені про результати відбору організаторами літньої школи та офіційними представниками DAAD.