Умови участі 2017

Учасники літньої школи погоджуються на дотримання умов участі, які викладені нижче.

Умови прийняття на школу

 1. Для подачі заявки на участь в школі, кандидати заповнюють аплікаційну онлайн-форму за адресою: https://goo.gl/48T1iu.
 2. При заповненні кандидати надають актуальну та достовірну інформацію про себе, разом із коректними контактними даними.
 3. Відбір на участь в школі проводиться на основі загального конкурсу. При відборі враховуються:
  • мотивація кандидата, яка викладена у мотиваційному листі,
  • попередній досвід у Data Science / Machine Learning / Computer Science,
  • персональні досягнення.
 4. Етапи подачі заявки включають ранню реєстрацію (до 7 квітня) та пізню реєстрацію (до 15 травня). Етапи відрізняються вартістю участі, яку будуть сплачувати учасники школи.
 5. Оголошення результатів відбору на участь в школі відбувається до 5 травня (для ранньої реєстрації) та до 31 травня (для пізньої реєстрації).
 6. Організатори можуть в разі необхідності оремо зв’язуватись з кандидатами для проведення додаткового інтерв’ю з метою уточнення деяких питань отриманої заявки.
 7. Подаючи заявку на участь в школі, кандидати повинні ознайомитись із всіма вимогами до курсів та несуть самостійну відповідальність щодо необхідної власної підготовки.
 8. З метою відбору кандидатів до участі в школі, організатори лишають за собою право окремої перевірки у кандидатів необхідних для школи базових знань.

 

Попередні вимоги до знань учасників

 1. Англійська мова на рівні B1 та вище
 2. Програмування: обов’язкове знання Python на рівні базового синтаксису та використання основних математичних бібліотек (напр., numpy). Вітається знання мови R.
 3. Знання лінійної алгебри (вектори та матриці, операції над матрицями та векторами, власні числа та вектори матриць, метрики).
 4. Знання основ теорії ймовірностей. Детальний перелік тем та джерела для самонавчання: https://goo.gl/qsEn7a
 5. Організатори при відборі на участь додатково можуть вимагати в кандидатів докази рівня знань із вказаних вище областей. До таких доказів можуть бути віднесені сертифікати тематичних онлайн курсів, результати проходження онлайн тестів, копії дипломів ВНЗ із наявними відповідними курсами, тощо.

 

Оплата участі

 1. Прийняті до участі кандидати повинні оплатити вартість навчання на школі протягом терміну, який визначає організаційний комітет (зазвичай 1-2 тижні).
 2. З учасниками укладаються офіційні договори про надання освітніх послуг, які підписуються протягом перших днів перебування на школі.
 3. Електронні варіанти договорів надаються прийнятим учасникам невдовзі після оголошення їх прийняття на школу.

 

Відмова від участі та повернення коштів

 1. Прийняті учасники мають право відмовитись від участі на школі без втрати суми сплачених коштів (не враховуючи комісії банків), повідомивши про своє рішення організаторів не пізніше ніж 12 червня.
 2. В разі пізнішої відмови від участі, організатори лишають за собою право стягнути комісію в розмірі до 50% вартості навчання на школі.

 

Навчання

 1. Навчання на школі триває з 12 по 25 липня 2017 року.
 2. Кожного дня навчання триває цілий день – з 9:00 до 18:00 з перервою на обід.
 3. Процес навчання розділений на три етапи:
  • 12-15 липня – загальні курси
  • 17-20 липня – вибіркові спеціалізовані курси
  • 22-25 липня – проектна робота
 4. 16 та 21 липня навчання на школі не проводиться. В ці дні організатори можуть пропонувати учасникам необов’язкову культурну та соціальну програму.
 5. В рамках проектної роботи учасники школи виконують проектні завдання, які надаються викладачами та партнерами школи. Проектна робота проходить у командах (по 2-4 людини). Представлення результатів проектної роботи відбувається під час закриття школи 25 липня.
 6. Організатори НЕ забезпечують учасників персональними комп’ютерами, тому передбачається, що учасники мають власні ноутбуки під час навчання на школі.
 7. Організатори надають перелік необхідного програмного забезпечення для навчання на курсах, але кожний учасник самостійно відповідає за наявність рекомендованого ПЗ на своєму персональному комп’ютері.
 8. Організатори НЕ забезпечують учасників доступом до додаткових обчислювальних потужностей (окремих серверів, хмарних сервісів, таких як Amazon AWS, Microsoft Azure та інші). В разі необхідності учасники повинні самі подбати про доступ до таких сервісів.

 

Сертифікати

 1. За результатами навчання учасникам школи надаються офіційні сертифікати двох видів (англійською мовою).
 2. В разі успішного виконання навчальної програми школи, а саме відвідування не менше 80% занять та виконання проектної роботи, учасникам надається Сертифікат про завершення (Certificate of completion).
 3. Якщо учасник не закінчив успішну проектну роботу (не представив її результати під час презентацій в останній день), але при цьому відвідав не менше 60% занять, то йому надається Сертифікат про участь (Certificate of participation).
 4. В іншому випадку сертифікати учасникам не надаються.
 5. В разі необхідності для учасників можуть бути підготовлені додатки до сертифікатів про завершення із детальним переліком прослуханих курсів та темою проектної роботи. Також у додатку зазначається кількість кредитів ECTS за всю школу та загальна оцінка за навчання на школі. Ці додатки можуть бути використані для зарахування навчання на школі в якості вибіркових дисциплін університетів (зверніть увагу, що рішення щодо зарахування сертифікату зі школи приймається стороннім університетом окремо).

 

Проживання

 1. Учасники літньої школи мають можливість поселитись в гуртожитку УКУ, який знаходиться на кампусі поруч із навчальним корпусом, де буде проходити школа. Адреса – вул. Козельницька, 2.
 2. Кожна кімната (із двома окремими ліжками) має вільний доступ до Wi-Fi, окремий санвузол з душовою кабіною або ванною, холодильник, достатньо місткі шафи, зручні робочі місця з письмовими столами. Кімнати укомплектовані набором постільної білизни, рушниками та засобами особистої гігієни. Також на поверсі є кухня загального користування (без можливості приготування їжі) з мікрохвильовими пічками, чайниками, кухонним посудом та питною водою.
 3. Вартість проживання становить орієнтовно 200 грн на добу.
 4. Якщо кандидата обрали до участі в школі, то в разі бажання проживати в гуртожитку, він/вона повинен звернутись до організаторів школи і забронювати собі місце для проживання не пізніше 12 червня.
 5. Проживання відбувається у двомісному номері разом з іншим учасником літньої школи. Якщо у вас є бажання проживати з вашим другим/подругою, вкажіть це та надайте його/її ім’я при резервуванні місця в організаційного комітету.
 6. Учасники повинні погодитись на умови проживання в гуртожитку:
  • Забороняється: приносити, вживати та зберігати міцні алкогольні напої; курити будь-де на території Університету, поза облаштованою для цього зоною; виходити за межі Колегіуму після 24:00 год., за винятком непередбачуваних та надзвичайних ситуацій, про які повідомляється координатора літньої школи;
  • Вхід у гуртожиток дозволяється: понеділок – четвер: від 6.00 до 23:00, п’ятниця – неділя: від 6.00 до 24:00.
 7. Вартість проживання не входить у вартість участі на школі.
 8. Оплата проживання здійснюється особисто учасником при заселенні/виселенні.
 9. Учасники літньої школи також можуть забезпечити власне проживання поза межами гуртожитку в готелях та хостелах міста або орендувати подобово квартиру.

 

Харчування

 1. В академічному корпусі, де буде проходити навчання, функціонує їдальня (Трапезна), де надається якісне харчування. Ознайомитися з меню можна за посиланням: http://www.fest.lviv.ua/uk/projects/uku/.
 2. Середня вартість обіду становить близько 50-60 грн.