Друга літня школа з Data Science – 2017

Літня школа з Data Science у Львові – освітня ініціатива від факультету прикладних наук Українського Католицького Університету. В рамках літньої школи учасники – студенти, аспіранти, молоді професіонали –  знайомляться із сучасними методами та інструментами Data Science. 

Друга літня школа проходила 12-25 липня 2017. В ній прийняли участь 55 учасника з 8 країн. Робоча мова школи – англійська.

Lviv Data Science Summer School 2017

Освітня програма

Формат навчання на школі передбачав три етапи. Під час першого етапу студенти відвідують курси, які мають на меті ввести слухачів у тематику школи. Протягом другого етапу студенти долучаються до кількох практично-орієнтованих курсів на вибір. Дані курси надавались провідними фахівцями з відповідних напрямків Data Science. 

На третьому етапі студенти приймали участь у командній роботі над проектами, які були надані викладачами школи. Робота над проектами протягом кількох днів під керівництвом менторів мала на меті втілення та апробацію знань, які студенти отримали протягом попередніх двох етапів школи.

 

Перелік курсів

 

Викладачі

На літній школі викладають науковці з кращих університетів та провідні фахівці українських та міжнародних компаній.

 

Dr. Rostyslav Hryniv

Professor
at Ukrainian Catholic Univeristy, Lviv

Mittul Singh

Mittul Singh

Doctoral researcher
at Saarbruecken, Germany

Dr. Bruno Gonçalves

Data Scientist
at New York University Center for Data Science

Dr. Anastasios Noulas

A Moore-Sloan Fellow
at New York University Center for Data Science

Dmytro Fishman

Junior Researcher, PhD candidate
at the University of Tartu, Estonia

Dr. Dmytro Karamshuk

Senior Data Scientist
at Skyscanner

Андрій Газін

Andriy Gazin

Data Visualization Specialist

Andrii Lyubonko

Senior Engineer
at Samsung R&D Institute Ukraine

Ievgen Terpil

Data scientist
at YouScan, Ukraine

Liubomyr Bregman

Liubomyr Bregman

Senior Consultant specialized in Data Analysis
at PwC Prague, Czech Republic

Richard Bobek

Data scientist
at PricewaterhouseCoopers, Czech Republic

Oren Sar Shalom

Research staff member
at IBM Research

Veronika Yurchuk

Veronika Yurchuk

Machine Learning Researcher
at Ring Labs Kyiv

koval

Igor Koval

PhD student
at Pitié-Salpétrière Hospital, Paris

ruppelt

Oleksandr Ruppelt

Data enthusiast
at Ciklum / Ukraine Data Science Club

radchenko

Vitalii Radchenko

Data Science Intern
at Ciklum

   

Партнери

Хочемо подякувати компаніям партнерам, які підтримують проведення Lviv Data Science Summer School.

 

Ring Labs – це R&D центр в Києві, який працює над розробкою програмного забезпечення із застосуванням машинного навчання, комп’ютерного зору, аналізу даних та інших сфер штучного інтелекту. R&D центр в Києві завжди вітає талановитих розробників. Давайте робити великі справи разом!

 

Ciklum_logo_landscape_pngCiklum – глобальний розробник програмного забезпечення та технологічний партнер. Компанія надає послуги розробки організаціям з Fortune 500 та іншим по всьому світу. З 2002 року більше 2500 розробників розташовані в центрах розробки по всьому світу і надають клієнтам широкий спектр послуг, включаючи розширені команди розробників програмного забезпечення, тестування якості ПЗ, R&D, IoT, BigData, розробку продуктів та консалтинг.

 

EleksELEKS – глобальна компанія, яка надає повний цикл послуг з розробки програмного забезпечення, від постановки проблеми до закінченого продукту. Вона була заснована у Львові 1991 року. Наразі ELEKS має 1000+ фахівців та 7 офісів у 4 країнах. З 2014 року компанія входить у 100 найкращих аутсорсингових компаній світу. Також від 2014 року ELEKS є співорганізатором однієї з найбільших ІТ подій в Україні – IT Arena.

 

daadThe DAAD is the world’s largest funding organisation for the international exchange of students and researchers. Since it was founded in 1925, around two million scholars in Germany and abroad have received DAAD funding. It is a registered association and its members are German institutions of higher education and student bodies. Its activities go far beyond simply awarding grants and scholarships. The DAAD supports the internationalisation of German universities, promotes German studies and the German language abroad, assists developing countries in establishing effective universities and advises decision makers on matters of cultural, education and development policy.

 

Технічний партнер

FlyElephant – платформа для інженерів та дослідників у галузі Data Science, яка покращує та спрощує їх роботу за допомогою автоматизованих сервісів Data Science та Engineering Simulation. Наші клієнти можуть швидко отримувати доступ до різних хмарних та HPC кластерів. За допомогою одного кліку розгортати інфраструктуру з програмним забезпеченням та обчислювальними ресурсами, яких вони потребують. Створювати проекти, запрошувати колег долучатись до них та поширювати результати всередині проекту. FlyElephant — це не просто платформа, але також спільнота експертів. Наші компанії-партнери та окремі експерти можуть допомогти вам вирішити будь-які ваші проблеми у Data Science та Engineering Simulation.

Проекти учасників літньої школи