Чи можна спрогнозувати ціни на фондовому ринку? Як обрати оптимальний портфель цінних паперів та що таке “value at risk”? Відповіді на ці та багато інших питань дізналися учасники курсу “Кількісні фінанси та ризик-аналітика”.

Курс тривав 3 дні, під час якого учасники розглядали теми моделювання та вибір портфелю, факторний аналіз, способи вимірювання ризиків та моделі оцінки фінансових активів.

Ярослав Притула, керівник Програми з комп’ютерних наук УКУ, ділиться своєю думкою щодо того, чому ризик-аналітика важлива для успішності бізнесу: “Підходи, які використовують фінансисти можуть дуже вдало застосовуватися в інших бізнесових сферах. Ризик-аналітика потрібна і актуальна не лише для оцінки фінансових ринків чи їх інструментів, а й для керування пулом ІТ проектів чи введенням великих будівельних проектів тощо”.

Курс “Кількісні фінанси та ризик-аналітика” розробив старший науковий співробітник компанії IBM Canada, Олександр Романко, для інвестиційних та банківських аналітиків, ІТ фахівців, які працюють в галузі фінансів, а також для працівників банківської сфери та  страхових компаній.

Після участі в семінарі учасники отримали сертифікати від IBM та [email protected]

Дякуємо Львівській бізнес школі за співпрацю в організації заходу!

Відгуки учасників:

«Дякую Олександрові Романку за неймовірно цікавий курс, чудові приклади реалізації розглянутих алгоритмів з дуже інформативними коментарями та графіками, а також Програмі з комп’ютерних наук УКУ за чудову організацію і гостинність», – ділиться учасниця курсу Ольга Романюк

«Кількісні фінанси та ризик-аналітика – це другий курс Олександра Романка, який мені пощастило відвідати. Маючи університетську базу в області кількісних фінансів, мені було особливо цікаво побачити практичне застосування набутих знань у реальному житті. Зокрема, як теоретичні напрацювання за допомогою Python перетворюються у інструменти для прийняття рішень та спрощують життя спеціалістам у галузі фінансів. На міг погляд, Олександру вдалося досить просто та невимушено подати досить насичений матеріал, не опускаючи важливого, але разом з цим не втомити аудиторію надто технічними термінами та поняттями. Після прослуханого курсу з’явилося непереборне бажання популяризовувати кількісні фінанси в Україні. Дякую програмі комп’ютерних наук за організацію курсу, Олександру за викладений матеріал, учасникам – за чудову атмосферу та цікаве спілкування. З нетерпінням чекатиму продовження!», – Софія Ракус, учасниця курсу “Кількісні фінанси та ризик-аналітика”

Дякуємо учасникам та Олександрові Романку за співпрацю!