IMG_1503

Анатолій Стегній

Магістр комп’ютерних наук (APPS.DS). Досвідчений розробник програмного забезпечення та інженер, який любить свою справу. Зараз працює machine learning engineer at DataRobot. Цікавиться : machine learning, natural language processing, applied statistic. Викладає Вступ до баз даних.
Rodionov

Андрій Родіонов

Провідний фахівець мови програмування Java, лідер Java User Group, інструктор в компанії Epam Systems, кандидат технічних наук.  На програмі [email protected] читає лекції та веде практичні заняття з об’єктно орієнтованого програмування.
Romaniuk (5 of 12)

Андрій Романюк

Кандидат технічних наук,  доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій  “Українського католицького університету”. Дисертацію захищав за спеціальністю “Cистеми автоматизації проектування”. Викладач з 15-річним досвідом, автор більше 30-ти наукових та  навчально-методичних праць.
Anton-Yatsenko

Антон Яценко

Антон працює в компанії EPAM на посаді Chief Software Engineer. Займається веб розробкою з 13-ти років. Працював в різного розміру компаніях, пройшовши шлях від молодшого працівника, до партнера. Кілька разів створював власні компанії. Співзасновник коворкінга “Бетаплейс”.
1448965833_1331817131_ki_tesluk_vm_21_10_2011

Василь Теслюк

Доктор технічних наук, професор. Автор понад 250-ти наукових публікацій, з них 2 монографії та 1 посібник. Наукові інтереси: автоматизація проектування та моделювання мікроелектромеханічних систем та інтегральних схем. В УКУ викладає принципи організації комп’ютера та операційні системи.
11737893_10206436360523037_157901722997740251_n

Володимир Вергун

Інженер, керівник навчальної лабораторії EPAM Володимир Вергун. На програмі [email protected] викладає об’єктно орієнтоване програмування.
Starovoyt_photo_4UCU

Ірина Старовойт

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франка. Керівник розробки і впровадження експериментальної магістерської програми з культурології в Університеті Франка. Запрошений викладач у Вищій Східноєвропейській Школі в Перемишлі, Польща, в Університеті Грайфсвальда, Німеччина, у Гронінгенському університеті, Нідерланди.
Tytarenko

Марія Титаренко

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри медіакомунікацій Гуманітарного факультету Українського Католицького Університету. Народилась у смт. Гарячі Ключі (Сахалін, острів Ітуруп, Росія). 2004 року закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2002-2005 рр. – журналіст Мистецького Об’єднання «Дзиґа»; 2004-2005 рр. – колумніст львівської газети «Поступ»; від 2009 р. – український кореспондент журналу ONE (Нью-Йорк). З 2004 [...]
михайло

Михайло Іванків

Розробник, працює в сфері WebDev. Був спікером на WEB Standarts Days in Minsk. Викладає безкоштовні курси та викладає web development на Факультеті Прикладних наук.
Farenyuk

Олег Фаренюк

Інженер, фізик-теоретик. Викладає основи програмування на C, Java, Python, Lua, а також програмування мікроконтролерів. Розробив свій курс по C++.  В УКУ викладає принципи організації комп’ютера, операційні системи, архітектуру комп’ютерних систем і робототехніку.
CS-UCU (33 of 41)

Олександр Романко

Cтарший науковий співробітник у компанії IBM Canada, професор за сумісництвом у Університеті Торонто, Канада. Автор більш ніж 10 статей у міжнародних наукових журналах і розділів у декількох книгах. Олександр активно співпрацює з університетами України і є засновником Кластера інформаційних технологій міста Суми. Олександр отримав докторську і магістерську ступені у галузі комп’ютерних наук в Університеті МакМастер [...]
Olena-Dzhedzhora2-269x300

Олена Джеджора

Старший викладач кафедри нової і новітньої історії України Українського католицького університету. Автор підручника “Історія Європейської Цивілізації: частина І: до кінця ХVІІІ століття”. Дослідницькі інтереси: археологія, історія середньовічних та ранньомодерних міст, історія ідей.
Годич Олесь

Олесь Годич

Директор з інформаційних технологій компанії Fielden Management Services (Мельбурн, Австралія). Викладач Львівського національного університету імені Івана Франка з 2005 р., математик. Кандидат технічних наук, тема дисертації “Iндуктивнi методи та алгоритми самоорганiзацiї моделей даних на основi карт Кохонена”. Коло інтересів – теорія типів і теорія категорій, предметно-орієнтовані мови програмування, моделювання інформаційних систем, функціональне програмування, паралельні та розподілені обчислення, аналіз [...]
DSC_0096

Орест Костів

Старший викладач кафедри “Телекомунікації” Національного університету “Львівська політехніка”. Автор більше 30 наукових та навчально-методичних праць.У різні роки читав курси “Локальні мережі”, “Операційні системи телекомунікаційних мереж”, “Інформаційні технології”, “Інформаційна безпека телекомунікаційних систем та мереж” та ін. Є сертифікованим інструктором Академії Cisco (Cisco Certified Academy Instructor (CCAI)). Має міжнародні галузеві сертифікати: Сертифікований Cisco спеціаліст з маршрутизації і [...]
Roman Zagaryuk

Роман Загарюк

Віце-президент з виробництва компанії “SoftServe“, кандидат технічних наук. Викладач кафедри систем автоматизованого проектування інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного Університету “Львівська політехніка”.  Вищу освіту  здобув у Національному університеті “Львівська політехніка” за спеціальністю “Інформаційні технології проектування”, кандидатська дисертація з автоматизованого проектування. Проходив навчання в Львівській Бізнес-школі УКУ, стажування в Lodz University of Technology (Польща).
hryniv-picture-small

Ростислав Гринів

Професор УКУ та Університету міста Жешів (Польща). Викладав в Університеті Калгарі (Канада), Університеті Кентуккі (Лексингтон, США), Києво-Могилянській Бізнес Школі, Київській Школі Економіки та ЛНУ ім.Франка. Галузі професійних інтересів: Analysis and Probability and their applications to Inverse Problems, Image Recognition, Financial Mathematics. В УКУ викладає лінійну алгебру (англійською мовою), теорію ймовірностей та математичну статистику.
Serhiy_Shelpuk

Сергій Шельпук

Керівник напрямку Data Science в компанії V.I.Tech. Випускник Київського політехнічного інституту, Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого та Stanford University (non-degree option). Студент London School of Economics and Political Science. Власник ІТ сертифікатів CCNA та OCUP. Заснував і очолював першу в Україні Data Science Group в компанії SoftServe., засновник і координатор наукової спільноти Szkocka Research Group, [...]
11256486_1613916212189282_876927512_n

Степан Фединяк

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри теорії функцій і теорії ймовірностей механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Основні напрями наукових досліджень: аналітичні функції, степеневі ряди, ряди Діріхле. Цікавиться застосуванням сучасних математичних програмних продуктів та мов програмування до наукових досліджень.
Zavaliy Taras

Тарас Завалій

Керівник проектів і програм відділу ІТ Українського католицького університету. До цього – асистент кафедри інформаційних систем та мереж і системний адміністратор в Національному університеті “Львівська політехніка”. Стипендіат Німецької наукової фундації (2008 р.). Коло зацікавлень – хмарні обчислення, веб-дизайн, бази даних і аналіз даних.
Kytsmey

Тарас Кицмей

Член Ради директорів компанії «SoftServe», співзасновник. Закінчив факультет прикладної математики Львівського національного університету імені Івана Франка та отримав ступінь кандидата наук в галузі комп’ютерних технологій із дисертацією на тему нечітких систем баз даних. Із 1992 по 2002 рр. працював викладачем у Національному університеті «Львівська політехніка» у Львові. У 2008 році отримав відзнаку «Заслужений економіст України». [...]
tymo

Тарас Тимо

Богослов, викладач Українського католицького університету (УКУ), координатор іконописної програми УКУ. На програмі [email protected] викладає християнство.
kleban_1

Юлія Клебан

Кандидат економічних наук,  доцент кафедри прикладної економіки та бізнесу  “Українського католицького університету”. Дисертацію захистила за спеціальністю “Економічна теорія та історія економічної думки”. Вільно володіє кількома іноземними мовами, зокрема наглійська та французька. Також викладає дисципліни англійською мовою. Викладач має досвід викладання понад 10 років у кількох вузах Львова. Автор більше 20-ти наукових праць в Україні та закордоном. Проходила [...]
shcherbyna (1 of 12)

Юрій Щербина

Кандидат фізико-математичних наук, професор кафедри дискретного аналізу та інтелектуальних систем Львівського національного університету імені Івана Франка. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Автор понад 100 наукових праць, п’яти підручників і навчальних посібників. Наукові інтереси: штучний інтелект, дискретна математика, інтелектуальний аналіз даних, чисельні методи в екстремальних задачах. У різний час викладав курси: методи [...]
Ярослав Грицак

Ярослав Грицак

Доктор історичних наук, професор кафедри нової і новітньої історії України Українського католицького університету. Почесний професор Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Головний редактор наукового річника «Україна модерна», член редакційної колегії часописів Ab Imperio, Критика, Slavic Review, член наглядової ради журналу Harvard Ukrainian Studies. Член Конкурсної комісії, до повноважень якої входить висунення кандидатур на посаду директора Національного антикорупційного [...]
Liubinets

Ярослав Любінець

Голова Ради директорів компанії «SoftServe», співвласник. Закінчив факультет прикладної математики Львівського національного університету імені Івана Франка та отримав ступінь кандидата наук в галузі комп’ютерних наук. Більше 15 років працював науковим співробітником та викладачем у «Львівській Політехніці». Навчався в Києво-Могилянській бізнес школі в 2006/7 роках на Президентській МБА програмі та в Гарвардській бізнес школі в 2013 [...]
Prytyla

Ярослав Притула

Декан факультету прикладних наук УКУ, кандидат фізико-математичних наук, професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки, викладач Львівської бізнес-школи УКУ. Стажувався у The George Washington University, США. Був науковим консультантом Національного Банку Польщі в питаннях прогнозування економік Східної Європи. Учасник Global Policy Fellows Program Інституту Вищої Освіти (Вашингтон, США). Займається економетричним моделюванням та прогнозуванням, [...]