Про школу

Школа з машинного навчання у Львові організовується факультетом прикладних наук Українського Католицького Університету і є продовженням ініціативи літньої школи з аналізу даних 2016 року. Учасники школи – студенти, аспіранти, молоді професіонали – зможуть ознайомитись із методами машинного навчання в напрямках комп’ютерного зору (Computer Vision) та обробки природних мов (Natural Language Processing).

Курси, які будуть пропонуватись на зимовій школі, є проблемно-орієнтованими – викладання матеріалу на кожному курсі будується навколо розв’язання реальних задач з галузі машинного навчання. Протягом зимової школи учасники отримують як ґрунтовні теоретичні знання, так і будуть мати багато практичної роботи. Кожний курс передбачає виконання проектного завдання.

Звертаємо вашу увагу, що рівень складності курсів є середнім і вище. Дана школа розрахована на тих, хто вже має базові знання з машинного навчання і не розрахована на початківців.

Школа LvCS Machine Learning буде проходити з 15 по 22 січня 2017 року. Учасникам пропонується відвідати один з двох треків: Computer Vision або Natural Language Processing. Кожний з напрямків містить два курси по три дні навчання.

Розклад активностей на школі

• 15 січня – реєстрація учасників
  • 16-18 січня – курс №1
  • 19 січня – вихідний день на школі
  • 20-22 січня – курс №2

Ранній та пізній термін реєстрації ― до 1 грудня та 15 грудня відповідно.
Місце проведення – Український Католицький Університет, м. Львів, Україна.

Робоча мова школи – англійська. Навчальний матеріал школи відповідає 3 ECTS кредитам.

Реєстрація завершена.

Курси

Викладачі школи

Dmytro Mishkin

CTO at Clear Research
PhD candidate at Czech Technical University, Prague

James Pritts

PhD candidate at
Czech Technical University, Prague

Desmond Elliott

Postdoctoral Researcher,
Institute for Logic, Language and Computation,
University of Amsterdam

Oleksandr Korobov

Founder at ai-labs.org
Researcher, Software Engineer and Data Scientist

Партнери

Lviv Machine Learning School підтримується компаніями та організаціями партнерами.

grammarlyЗбудований лінгвістами та поціновувачами мови, додаток Grammarly знаходить і виправляє сотні складних помилок. Мільйони користувачів по всьому світу довіряють як і безкоштовній , так і преміум версії Grammarly. Безкоштовний ліцензований додаток надали більш ніж 600 провідним університетам і корпораціям. Компанія Grammarly має офіси в Сан-Франциско і Києві.

Ring Labs – це R&D центр в Києві, який працює над розробкою програмного забезпечення із застосуванням машинного навчання, комп’ютерногозору, аналіу даних та інших сфер штучного інтелекту. R&D центр в Києві завжди вітає талановитих розробників. Давайте робити великі справи разом!

Augmented Pixels створює світ, в якому дрони та роботи можуть бачити і орієнтуватися, як люди. Унікальні алгоритми комп’ютерного зору (SLAM) компанії дозволяють дронам/роботам/мобільним/HMD орієнтуватися з високою точністю, як у відкритому просторі, так і в GPS середовищі, використовуючи тільки основні апаратні засоби (RGB Камера+IMU).

lviv_cityЛьвівська міська рада є державним органом, який представляє інтереси львівської громади та адмініструє місцеві справи від її імені. Львівська міська рада вважається одним з інноваційних та прогресивних органів місцевої влади в Україні, який реалізує абсолютно нові технології в області адміністративних послуг та розвитку інфраструктури міста.

Технічний партнер

FlyElephant is a platform for data scientists, engineers and researchers that accelerates their work and makes doing business easier with automated Data Science and Engineering Simulation.
Our customers can quickly access different Clouds and HPC clusters from a single place; with just one click, get infrastructure with the software and the computing resources that they need; create projects, invite colleagues to join them and share the results within the projects; and deploy computing tasks as APIs without engineers or DevOps.
FlyElephant is not just a software platform, it is also an expert community. Our partner companies and individual experts can help you solve any of your issues in Data Science and Engineering Simulation array.

З питаннями та пропозиціями пишіть на електронну адресу: [email protected].